Din webbläsare stöds ej. För bästa upplevelsen rekommenderas en nyare version eller en annan webbläsare.
För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.

 

Om du har några frågor kontakta oss
KGM AB
Besöksadress: Oskarsgatan 66 , 577 32 HULTSFRED
Postadress: Box 134 , 577 23 HULTSFRED
 
Tfn: 0495-24 99 99
Fax: 0495-24 99 90
 
E-post:
 
URL: https://www.kgmab.se
 
 
 
 
Medarbetare:
 
 
bill Bill

Försäljning/Service

bill@kgmab.se

 

 

 
stefan Stefan

Försäljning/Fast inredning

stefan@kgmab.se

 

 

 
Victor

Försäljning

victor@kgmab.se

 

 

 
  Christian

Försäljning

christian@kgmab.se

 

 

 
  Simon

Ritningar/Projekt

Simon@kgmab.se

 

 

 

 

Johan

Plannering montörer

johan@kgmab.se

 

 

mattias

Mattias

VD

Ritningar/Produktion

mattias@kgmab.se

 

 

 
   

 

 

 
goran Göran

Administration

goran@kgmab.se

 

 

 

 

 

 
linda Linda

Administration/ Ekonomi

linda@kgmab.se

 

 

 
  Emma

Administration

emma@kgmab.se

 

 

 
marion Marion

Aftersaleservice/

Administration

marion@kgmab.se

 

 

 
  Charlotte

Lageransvarig

charlotte@kgmab.se

 

 

 

 


 

Produkten har lagts i din varukorg Visa varukorgenTill kassan