Din webbläsare stöds ej. För bästa upplevelsen rekommenderas en nyare version eller en annan webbläsare.
För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.

 

Om du har några frågor kontakta oss
KGM AB
Besöksadress: Oskarsgatan 66 , 577 32 HULTSFRED
Postadress: Box 134 , 577 23 HULTSFRED
 
Tfn: 0495-24 99 99
Fax: 0495-24 99 90
 
E-post:
För information: info@kgmab.se
För order/offert: order@kgmab.se
Fakturering Sverige: faktura@kgmab.se
Fakturering export: invoice@kgmab.se
Aftersales/reklamation aftersales@kgmab.se
 
URL: https://www.kgmab.se
 
 
 
 
Medarbetare:
 
 

bill

Bill

Försäljning/Service

bill@kgmab.se

+46 (0)495 24 99 93

 

         

stefan Stefan

Försäljning/Fast inredning

stefan@kgmab.se

+46 (0)495 24 99 97

 

Victor

Försäljning

victor@kgmab.se

+46 (0)495 24 99 95

 


 

 

Christian

Försäljning

christian@kgmab.se

+46 (0)495 24 99 98

  Simon

Ritningar/Projekt

Simon@kgmab.se

+46 (0)495 65 09 74

 

Johan

Planering installatörer

johan@kgmab.se

+46 (0)495 65 09 76

mattias

Mattias

VD

Ritningar/Produktion

mattias@kgmab.se

+46 (0)495 24 99 92

linda Linda

Administration/ Ekonomi

linda@kgmab.se

+46 (0)495 24 99 94

 

goran Göran

Administration

goran@kgmab.se

+46 (0)495 24 99 91

 

  Emma

Administration

emma@kgmab.se

+46 (0)495 65 09 73

 

marion Marion

Aftersaleservice/

Administration

marion@kgmab.se

+46 (0)495 65 09 75

 
   Charlotte

Lageransvarig

charlotte@kgmab.se

+46 (0)495 24 99 96

 

 

     
         
         

 

 

 

 


 

Produkten har lagts i din varukorg Visa varukorgenTill kassan