För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.
Om du har några frågor kontakta oss
KGM AB
Besöksadress: Oskarsgatan 66 , 577 32 HULTSFRED
Postadress: Box 134 , 577 23 HULTSFRED
 
Tfn: 0495-24 99 99
Fax: 0495-24 99 90
 
E-post: info@kgmab.se
 
URL: http://www.kgmab.se
 
 
 
 
Medarbetare:
 
 
bill Bill

Försäljning/Service

bill@kgmab.se

 

 

 
stefan Stefan

Försäljning/Fast inredning

stefan@kgmab.se

 

 

 
Victor

Försäljning

victor@kgmab.se

 

 

 
jonas Jonas

Försäljning/Förening

jonas.friberg@kgmab.se

 

 

 
Fredrik

Försäljning/Service

fredrik@kgmab.se

 

 

 

Lina

Försäljning/KGM-Hallen

lina@kgmab.se

 

 

 
mattias

Mattias

VD

Ritningar/Produktion

mattias@kgmab.se

 

 

 
Ronny

Ritningar/Produktion

ronny@kgmab.se

 

 

 
goran Göran

Administration

goran@kgmab.se

 

 

 
chris Chris

Administration

chris@kgmab.se

 

 

 
linda Linda

Administration

linda@kgmab.se

 

 

 
Jenny

Administration

jenny@kgmab.se

 

 

 
marion Marion

Aftersaleservice/

Administration

marion@kgmab.se

 

 

 
anitha Anitha

Logistikansvarig

anitha@kgmab.se

 

 

 

 


 

Start > Kontakt
Annonser
0 Produkter
Totalt 0 SEK
Priser exkl. moms